Ideální podmínky pro každou akci...

Plánujete svatbu? Chcete oslavit narozeniny či promoce? Hledáte vhodné místo pro firemní večírek? Ať už se chystáte do oslav čehokoliv, nabízíme ideální kapacitu, spolehlivé zázemí, bohaté zkušenosti, pohotový personál a kreativitu...

Svatby a akce

Interiér (případně exteriér) pojme kapacitu celého zájezdního autobusu. Restaurace u Buchlovského zámku je proto vyhledávaným cílem těchto výprav. Už proto, že v případě objednání stravy pro zájezdní autobus lze dohodnout zvláštní ceny mimo jídelní lístek.

Jak vnitřní tak venkovní prostory jsou ideálním místem pro pořádání firemních či soukromých akcí. Máme bohatou praxi s pořádáním svatebních hostin, firemních večírků, narozenin, promocí, výročí atd. Pro tyto účely je provoz restaurace skvěle účelově zařízen a personál vybaven nemalými zkušenostmi. V případě objednávky akcí pro větší počet osob (50 a více) uzavíráme provoz restaurace či zahrádky pro uzavřenou společnost. Jak vnitřní tak venkovní provoz disponuje vlastním sociálním zařízením, což nám dovoluje jednotlivé provozy od sebe absolutně oddělit.

Aktuální nabídka

Aktuální nabídka

  • Ustelte si hnedle vedle zámku Buchlovice!
  • K dispozici jsou vám čtyři útulné pokoje!
  • Využijte možnosti výletů po turisticky atraktivním okolí!

Sdílej na: Facebook

Tisknout | Nahoru ∆